Gazeteci Sağsoz dünyaevine girdi

Onur Sağsöz, düzenlenen nikah töreni ile hayatını Meleknur Badıllı ile birleştirdi. Pandemi tedbirlerinin titizlikle uygulandığı nikah merasimine katılan Erzurum Valisi Okay Memiş, genç çiftlere mutluluklar diledi.

Gazeteci Sağsoz dünyaevine girdi
14 Eylül 2020 - 18:38
erznet - Gazeteci Onur Sağsöz, düzenlenen nikah töreni ile hayatını Meleknur Badıllı ile birleştirdi. Pandemi tedbirlerinin titizlikle uygulandığı nikah merasimine katılan Erzurum Valisi Okay Memiş, genç çiftlere mutluluklar diledi.
Erzurum Sway otelde gerçekleştirilen nikah merasimine konuklar ateşleri ölçülüp kayıtları yapıldıktan sonra alındı. Pandeminin gölgesinde her türlü tedbirin alındığı nikaha,  Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Emniyet Müdürü Mehmet Arslan, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Feridun Fazıl Özsoy, OSB Başkanı Murat Urkuç, TEMA Erzurum Şube Başkanı Işıl Bedirhanoğlu, Eczacılar Odası Başkanı Mahmut Uçar, Pusula Gazetesi Genel Koordinatörü Sevda İncesu, Sağsöz’ün meslektaşları ve kısıtlı sayıda davetli katıldı.
Genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen kıyarken, Erzurum Valisi Okay Memiş ve Ayşegül Badıllı Solak’ta nikah şahitliklerini yaptı. Nikah merasimi sonrasında genç çifte evlilik cüzdanlarını Vali Okay Memiş verdi.
Gazetecilerin görevinin eleştirmek olduğunu hatırlatan Vali Memiş, “ Onur önemli bir gazeteci, yer yer beni de Sayın Sekmen’i de eleştiriyor. Tabi ki arkadaşlarımız işlerini yapıyor, son derece normal. Bizler buradaki tüm gazeteci arkadaşları seviyoruz ve mesleklerine saygı duyuyoruz” dedi. Bu arada Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “ ben nikahını kıydım, artık beni eleştirmeyecek” diye espri yaptı.
Alo25 ekibi olarak meslektaşımız Onur Sağsöz ve Meleknur hanıma bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum