Kayserispor maçı hazırlıkları sürüyor

Kayserispor maçı hazırlıkları sürüyor
23 Eylül 2020 - 13:15
Erznet - BB Erzurumspor, Kayserispor maçı hazırlıklarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor.
Bugünkü antrenmanın basına açık bölümünde gazetecilere açıklamalarda bulunan Özdilek, şunları söyledi.
 
“Geçen hafta kendi evimizde, kendi sahamızda kaybettik ama iyi bir oyunla kaybettik. O biraz bizi üzdü. Çalışmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Diğer takımlar olduğu gibi biz de yüzde yüz hazır değiliz çok net söyleyeyim. Genel itibariyle ilk haftaya göre çok daha öne taşıdığımız veriler var. Bunlar bizim için gelecek adına çok sevindirici. Tabi futbol hata oyunu, futbolda bazen bir adım çok adımdır. Yediğimiz ilk gol duran top ki, biz buna çok çalışan ve çok önem veren bir takımız ama maç sırasında bazen anlık hatalar bedel ödetebiliyor. İkinci golde de biraz da bireysel hatamız var. Bunları geliştireceğiz, bunda bir sıkıntımız yok ama genel hatlarıyla, 90 dakikaya baktığımız zaman bu ligin en iyi takımlarından birine karşı oynadık ama rakibe çok fazla alan vermeden, pozisyon vermeden oynadığımız bir 90 dakika var. Bir duran top, bir bireysel hata maalesef bu ligde bunları minimize etmemiz gerekiyor. İki haftalık değerlendirmeye bakıldığında bu lig çok uzun bir maraton ama her geçen üstüne koyan iyi bir Erzurumspor var bunu daha da güçlendireceğiz.”

-BİR SANTRAFOR ALACAĞIZ-
 
Transfer çalışmalarından da söz eden Özdilek, şöyle devam etti. “Bir santrafor alacağız, kaleci çalışmamız da var bunun haricinde kanat bulabilirsek almayı düşünüyoruz. 5’ine kadar daha zaman var belki bir, iki mevkide de alternatiflerimiz olabilir ama önceliklerimiz bu eksik olan mevkilerimizi bir an önce gidermek. İnşallah bu hafta ön taraftaki sorunumuzu çözmüş oluruz diye düşünüyorum” dedi.

-KAYSERİ’DEN MUTLU DÖNMEK İSTİYORUZ-
 
Cumartesi günü Kayserispor ile karşılacak olan takımda morallerin yüksek olduğunu da dile getiren teknik patron Özdilek, şunları ekledi: “Artık iç saha avantajı, dış saha dezavantajı kalmadı. Kayseri’den amacımız puan ya da puanlarla dönmek. Şu an takımın moral, motivasyon, iştahı çok yüksek seviyede ve İnşallah oradan arzu ettiğimiz neticeyi alıp Erzurum’a döneceğiz.” 
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum